zubni-krejci-logo
page-title-bg

Kdo jsme

Úsměv je tou nejhezčí věcí, kterou nosíte. Rádi se o něj postaráme.

Komplexně

Na základě vstupní konzultace sestavíme léčebný plán s dostatkem informací o postupu léčby a cenách ošetření. Poskytujeme zubní péči pro celou rodinu počínající dentální hygienou až po náhradu zubů implantáty.

Individuálně

Plánování terapie se řídí přáními našich pacientů. Pacient je pro nás partnerem a k úspěšnosti léčby je nezbytná dobrá spolupráce

S důrazem na prevenci a dentální hygienu

Pravidelné prohlídky plánujeme u dětí od prvního zoubku a při každé kontrole dostává pacient termín další návštěvy. Díky tomu můžeme odhalit i drobné problémy, které lze vyřešit snazšími zákroky a ušetřit tím čas i peníze. Správná péče o zuby doma a pravidelná návštěva dentální hygieny jsou základním předpokladem prevence vzniku zubního kazu, zánětu dásní a neplánovaných návštěv zubní ordinace po ukončení komplexního léčebného plánu.

Bezbolestně

Při ošetření zubů nemusíte cítit vůbec nic, ba dokonce i odpočívat. Při zákrocích v ústech provádíme znecitlivění (anestezii) ošetřované oblasti rutinně. Kromě komfortu pro pacienta umožňuje anestezie dentálnímu týmu pečlivě provádět časově náročná ošetření. Před její samotnou aplikací lze místo vpichu potřít znecitlivujícím gelem či roztokem, a tak nemusí pacient vnímat ani tento vjem.

V pohodě

Snažíme se pozitivním a trpělivým přístupem zbavit naše pacienty obav ze zubaře. Využíváme inhalační anestetikum Entonox (rajský plyn), které pacienty krátkodobě zbaví strachu a uvolní napětí. Díky tomu je možné chvilku po zákroku opustit ordinaci a klidně i odřídit cestu domů.

Moderně

Stále se vzděláváme a pracujeme současnými doporučenými postupy s využitím moderních přístrojů a materiálů, abychom Vám mohli poskytnout komfort a vysokou kvalitu ošetření.

Náš tým

portret MDDr. Barbora Krejčí  - zubní lékařka dotted

MDDr. Barbora Krejčí - zubní lékařka

Vystudovala obor zubní lékařství v roce 2011 na Lékařské fakultě v Hradci Králové Univerzity Karlovy. Za studií se podílela na preventivním projektu „Dentalalarm“ pro děti mateřských a základních škol. Pracovala ve Stomatologickém centru Krejcárek v Praze, v ordinaci MUDr. Přemysla Černého v Kamenickém Šenově a v ordinaci MUDr. Jitky Makovičkové v České Lípě. Svoji ordinaci otevřela v roce 2017.

Pavla Ciriaková DiS. - dentální hygienistka dotted

Pavla Štekrtová (Ciriaková) DiS. - dentální hygienistka

Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Rumburku obor Všeobecná zdravotní sestra. Pracovala na interním oddělení v nemocnici a získala osvědčení Ministerstva zdravotnictví ČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. Na stomatologické klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové absolvovala stáž na oddělení dentální hygieny a kurz Ústní preventistka. Na Vyšší odborné zdravotnické škole v Ústí nad Labem vystudovala obor Diplomovaná dentální hygienistka. Pracovala několik let v soukromé zubní ordinaci se zaměřením na parodontologii. Pravidelně navštěvuje vzdělávací akce a praktické stáže. V posledních letech se zaměřením na Guided Biofilm Therapy a léčbu parodontitidy, dále třeba školení kombinovaného bělení Pure Whitening, které využívá při své práci.

Šárka Rychtaříková - zubní technička a zubní instrumentářka dotted

Šárka Rychtaříková - zubní instrumentářka

>